Wynajem Samochodów, Aut - Poznań

Nie każdy wie, że bezpłatny wynajem aut z wypożyczalni Car Partner przysługuje każdemu właścicielowi samochodu, którego pojazd został uszkodzony w wypadku, za który winę ponosi inny kierowca. Wynajem samochodów zastępczych jest w takiej sytuacji pokrywany z polisy OC sprawcy zdarzenia. Firma, w której ubezpieczony była osoba, która spowodowała wypadek, pokryje całkowity koszt wynajmu za czas, kiedy samochód poszkodowanego będzie wyłączony z użytkowania. Co ważne okres ten obejmuje nie tylko czas niezbędny na naprawę auta, ale także oczekiwanie na wolny termin u mechanika czy czas potrzebny na sprowadzenie odpowiednich części, a także likwidację szkody całkowitej.

Klienci często są zaskoczeni, że przysługuje im coś, o czym nie mieli pojęcia i wynajem samochodów w takiej sytuacji nie będzie kosztować ich nawet przysłowiowej jednej złotówki. Dlatego niezmiernie ważne jest rzetelne informowanie poszkodowanych o przysługujących im prawach w momencie zaistnienia kolizji lub wypadku z winy innego użytkownika drogi. Jeśli więc miałeś wypadek i potrzebujesz auta zastępczego, a mieszkasz w jednym z miast, w których aktywnie działamy (Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska, Września, Gniezno, Swarzędz, Pobiedziska, Kostrzyn, Śrem, Kórnik, Luboń) to zdecyduj się na bezpłatny wynajem aut w Car Partner. Zapraszamy.

Będzie Pan zadowolony !

Masz pytania ?

Jesteśmy z Tobą w kontakcie droga telefoniczną lub mailową. Dowiedz się o najlepszą ofertę wynajmu auta i ciesz się pewnym wyborem.

Kontakt

tel: +48 727 937 870
kontakt@wypozyczalnia-carpartner.pl