Wypożyczalnia Aut - Poznań

Wynajem długoterminowy to usługa, która może obejmować okres do 60 miesięcy. Najczęściej wykorzystują ją firmy, które chcą zlecić na zewnątrz zarządzanie flotą pojazdów. Jednakże nie brakuje także osób prywatnych, które decydują się na tego rodzaju wynajem samochodu. Na szczególną uwagę zasługuje to, że pomimo iż długoterminowy wynajem pojazdów oferowany przez naszą wypożyczalnię aut nieco przypomina leasing, to nie obniża on zdolności kredytowej zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Nie wymagamy także wnoszenia wkładu własnego. Wszystkie formalności zajmują niewiele czasu, ponieważ ograniczyliśmy je do niezbędnego w tej sytuacji minimum.

W ręce klientów oddajemy samochody w pełni sprawne, posiadające aktualne przeglądy oraz regularnie serwisowane. Każde auto trafia do rąk wynajmującego wprost po gruntownym sprzątaniu i wizycie na myjni. W przypadku klientów firmowych tego rodzaju wynajem znacząco upraszcza także formalności księgowe, ponieważ wszystko ogranicza się do zaledwie jednej faktury niezależnie od ilości wynajmowanych pojazdów. Nasza wypożyczalnia aut obejmuje swoim zasięgiem Luboń, Kórnik, Śrem, Kostrzyn, Pobiedziska, Swarzędz, Gniezno, Wrześnię, Środę Wielkopolską, Jarocin oraz Poznań.

Będzie Pan zadowolony !

Masz pytania ?

Jesteśmy z Tobą w kontakcie droga telefoniczną lub mailową. Dowiedz się o najlepszą ofertę wynajmu auta i ciesz się pewnym wyborem.

Kontakt

tel: +48 727 937 870
kontakt@wypozyczalnia-carpartner.pl